Saatekava:

Esmaspäev 19.11

02:00 - 04:00   Ööseks 18+*

04:00 - 09:45   Rongid ja raudtee

09:45 - 10:45   Aru pähe!*

10:45 - 14:00   Jututuba

14:00 - 17:00   Filmid maailmast

17:00 - 20:20   Jututuba*

20:20 - 20:35   Onu Arvo köök

20:35 - 20:45   Hillar Kohv

20:45 - 21:00   Filmid maailmast

21:00 - 00:00   Teamisto live

Teisipäev 20.11

00:00 - 02:00   Unetud*

02:00 - 02:00   Filmid maailmast

02:00 - 03:00   NSVL tehnika ja ajalugu

03:00 - 09:45   Filmid maailmast

09:45 - 10:00   Aru pähe!

10:00 - 10:25   Filmid maailmast

10:25 - 10:45   Uudised

10:45 - 14:00   Jututuba

14:00 - 14:30   Riigieelarve seaduse eelnõu seletuskirja arusaadavusest_ 5.11.2018

14:30 - 15:00   Noortefilmid

15:00 - 16:00   Rithms

16:00 - 16:00   NSVL tehnika ja ajalugu

16:00 - 16:00   Filmid maailmast

16:00 - 16:00   Tervendaja Ervin erisaade Võrus

16:00 - 17:00   Filmid maailmast

17:00 - 19:00   Jututuba

19:00 - 20:00   Filmid maailmast

20:00 - 20:20   Uudised

20:20 - 20:40   Onu Arvo köök

20:40 - 21:00   Filmid maailmast

21:00 - 00:00   Teamisto live

Kolmapäev 21.11

00:00 - 03:00   Unetud

03:00 - 09:25   Filmid maailmast

09:25 - 10:25   Filmid maailmast

10:25 - 10:45   Uudised

10:45 - 14:00   Jututuba

14:00 - 15:15   Filmid maailmast

15:15 - 17:00   Kodusaade

17:00 - 17:00   Jututuba

17:00 - 20:00   Jututuba

20:00 - 20:20   Uudised

20:20 - 20:30   Onu Arvo köök

20:30 - 21:00   Filmid maailmast

21:00 - 23:00   Teamisto live

23:00 - 01:00   Ööseks 18+

Neljapäev 22.11

01:00 - 04:00   Unetud

04:00 - 07:00   Loeme lambaid

07:00 - 10:25   Filmid maailmast

10:25 - 10:45   Uudised

10:45 - 14:00   Jututuba

14:00 - 15:00   Filmid maailmast

15:00 - 16:00   Rithms

16:00 - 17:00   Aru pähe!

17:00 - 17:00   Jututuba

17:00 - 20:00   Jututuba

20:00 - 20:20   Uudised

20:20 - 20:33   Onu Arvo köök

20:33 - 21:00   Filmi maailmast

21:00 - 21:30   Teamisto live

21:30 - 00:00   Tervendav Magissa live

Reede 23.11

00:00 - 03:00   Unetud

03:00 - 08:40   Flightradar24 live ja salajane UVB-76

08:40 - 10:25   Filmid maailmast

10:25 - 10:45   Uudised

10:45 - 14:00   Jututuba

14:00 - 15:00   Looduskaamerad

15:00 - 16:00   Aru pähe!

16:00 - 17:00   Filmid maailmast

17:00 - 20:00   Jututuba

20:00 - 20:20   Uudised

20:20 - 20:35   Onu Arvo köök

20:35 - 20:35   Hillar Kohv

20:35 - 21:10   Rithms

21:10 - 21:30   Filmid maailamast

21:30 - 21:30   Aru Pähe! live

21:30 - 22:30   Aru pähe! live

22:30 - 23:00   Rithms

23:00 - 02:00   Unetud live